Katona Andrea doktori védése

Egyetemi Központunkban 2024. október 15-én Ph.D védésre került sor az Alkalmazott Gazdálkodástani Intézetben a Gazdálkodás és Szervezéstudományok Doktori Iskola jóváhagyásával.

Katona Andrea kiváló eredménnyel védte meg disszertációját. Vizsgálata során az Ipar 4.0 által indukált szervezeti átalakulási folyamatok  kapcsán végzett nemzetközi vizsgálatokat Ausztria és Magyarország példáján. Eredményeiben kitért többek közt az érintett vállalatok digitális felkészültségére, humánerőforrás kérdésére és arra is, hogy a vállalati kultúra miként befolyásolja a sikert.

Szívből gratulálunk Andreának a sikeres védéshez és témavezetőinek (Dr. Péter Erzsébetnek és Prof. Dr. Birkner Zoltánnak) a felkészítő munkához!