Bevezetés a társadalmi innovációba

Megjelent kolléganőnk, Dr. Rodek Nóra és szerzőtársai könyve! Az Innovációs szakkönyvek sorozatban most megjelent könyv címe Bevezetés a társadalmi innovációba, szerzői Bogdány Eszter, Máhr Tivadar, Rentz Tamás és Rodek Nóra.

A könyv izgalmas és átfogó betekintést nyújt a társadalmi innováció különböző dimenzióiba, feltárva az emberi kezdeményezés és közösségi erőfeszítések kulcsszerepét. A Társadalmi Innovációs Nemzeti Laboratórium által végzett korábbi munka eredményei alapján a kötet számos területet érint, beleértve a digitalizáció társadalmi hatásait, kulturális innovációkat, helyi fejlesztéseket, jó kormányzást, környezeti szempontú innovációkat, a munka jövőjét, valamint a társadalmi innováció menedzsmentjét.

Szeretettel gratulálunk!